LSC Malta Dil Okulları

LSC Malta Dil Okulları

London School of Commerce 130 ülkeden 15 binin üzerinde öğrencisiyle Business-Management alanlarında hem lisans hem de yüksek lisans programlarının yanı sıra Akademik İngilizce programı da sunmaktadır. Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bu okuldan mezun olan öğrenciler İngiliz diplomasına sahip olmanın tüm avantajlarını yaşarlar.

LSC Malta kampüsü, UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan tarihi şehir Valletta’da yer almaktadır. Tarihi merkezlere, alışveriş merkezlerine ve eğlence merkezlerine kolayca ulaşım sağlanabilir. Malta’da eğitim gören öğrenciler de Anglia Ruskin University den mezun olarak İngiliz üniversitesinden diploma alırlar.

Sunulan Programlar

MBA: Program süresi 1 yıldır. Anglia Ruskin University diploması verilmektedir. Bu Universitenin MBA programi Malta’da sunulmaktadır. €4,950
MBA –Part Time: Program yarı zamanlı olarak 18 ayda tamamlanır. Anglia Ruskin University diploması verilmektedir. €5,950
Bu Program hem Malta da hem de Londra da verilmekte oldugundan dolayi, ogrencilerin iki ulkede de derslere dahil olmasi mumkun olmaktadir.

Academic English: Öğrenciler Malta kampüsünde 4-8-12 ay seçenekleri ile eğitim alabilirler.  €1.950/ €2.950/ €3.950
General English (4-36 Hafta): Öğrenciler Malta’da 4-36 hafta arası bir sürede haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi alabilirler.