EC Malta Dil Okulları

EC Malta Dil Okulları

163 sene İngiliz sömürgesinde kalmış Malta’ da resmi dil İngilizcedir. Bunun yanında, son yıllarda en büyük yatırımlarını eğitim alanına yapan ülke, küçük bir turist ve öğrenci adası görünümündedir. Birçok özelliği bakımından Bodrum’ a benzeyen Malta’da alacağınız kaliteli eğitimin yanı sıra unutulmaz bir tatil geçireceğinizden de emin olabilirsiniz.

EC İngiliz kökenli bir okuldur ve Malta’daki okulunda da İngiltere’deki eğitim sistemi uygulanmaktadır. EC, Malta’ nın en güzel şehri olan St Julians’  ın merkezinde bulunmaktadır ve bütün restoran, cafe, club, eğlence ve alışveriş merkezlerine sadece yürüme mesafesindedir. EC’ de eğitim alan öğrenciler okulun kendine ait plajından ücretsiz yararlanabilmekte, çok uygun bir fiyatla 5 yıldızlı bir otelle ortak kullanılan yüzme havuzu ve fitness merkezinden yararlanabilmektedir.

EC MALTA’ da ISO 9001 Kalite Belgesini alabilen tek okuldur ve eğitim kalitesi ile ün yapmıştır. 59 sınıfı ile 2 modern binadan oluşan EC’ de bütün sınıflar klimalı, rahat ve ferahtır. Ayrıca 47 bilgisayardan oluşan Bilgisayar odası ve sinirsiz kablosuz internet erişimi vardır

Konaklama

Ekonomik Yurt, Apart Daire , Aile Yanı ve Lüks Aile Yanı olmak üzere değişik konaklama seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ekonomik  Yurtlar genç öğrencilerimiz için uygundur, apart daireler 3-4 yıldızlı otel konforundadır. Aile yanı konaklamalar da aileler özenle seçilir ve aile yanı konaklamalar yarım pansiyondur.